Електричний Porsche Macan виїхав на тести без камуфляжу

Дебют електричного Porsche Macan – це майже реальність. Після двох років офіційних спостережень та тизерів перший позашляховик із нульовим рівнем викидів від автовиробника з Цуффенхаузена ось-ось стане реальністю.

Фотошпигунам вдалося зняти екземпляр кросовера з дуже невеликим камуфляжем під час тестів на дорогах у Німеччині: це явний сигнал про те, що офіційна презентація справді перебуває в одному кроці.

Камуфляж зведений до мінімуму, що дозволяє нам повною мірою подивитись Macan EV. Кузов має дуже м’язисті форми та лінію даху, що нагадує Cayenne Coupe, в той час як фари, досі частково покриті чорною клейкою стрічкою, схожі на фари Taycan. Під ними розташовані додаткові фари, які можуть діяти як дальні або активуватися на повороті.

Задня частина має більш виражений камуфляж, що закриває задні ліхтарі, які, здається, з’єднані світлодіодною смугою в центрі. Крім того, на деяких фотографіях ви можете побачити задні колеса, що підрулюють, в роботі, особливість, яка дозволить Porsche бути більш маневреним у швидких поворотах.

Деякі технології нового Macan із електромотором вже відомі. Електричний позашляховик буде розроблений на платформі Premium Platform Electric, що спільно використовується з Audi, і зможе розраховувати на подвійний електродвигун. Porsche буде мати архітектуру 800 Вольт та акумулятор ємністю близько 100 кВтг, а загальна потужність складе 612 к.с. та 1000 Нм.

Запас ходу становитиме близько 600 км, а вага не перевищить 2500 кг. Зрештою, між двома осями існує баланс, близький до 50:50.

На додаток до електричного варіанта, Macan як і раніше пропонуватися у версії з ДВЗ, принаймні на початковому етапі продажу. За деякими чутками, дебют Porsche із батарейним живленням запланований на середину 2024 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com