Електричний фургон Rivian переробили в будинок на колесах

В кінці минулого року партнерство Rivian з Amazon нарешті принесло плоди – новий повністю електричний вантажний фургон. Квадратні пропорції та високий дах ідеально підходять для переобладнання електромобіля в будинок на колесах, і саме це і зробив художник Алекс Алексанян.

Незалежний дизайнер побудував з електричної вантажівки аналог GMC Motorhome, який випускався ще в 1970-х роках. На рендерному зображенні добре видно, що великий фургон Amazon Van має розширену колісну базу та додаткову третю вісь. В цілому у нього дві осі ззаду, як і GMC Motorhome.

З боків розташовані великі вікна, що імітують розташування вікон GMC – два за кабіною водія і ще одне повністю ззаду, що забезпечує добре освітлення. Однак красиво названому RVian не вистачає трохи все ж таки дикої естетики 1970-х років.

Повністю електричний будинок на колесах – це дуже приваблива ідея, багато автовиробників продовжують рухатися в цьому напрямку. Фургон Rivian оснащений системою допомоги водієві, новітніми пристроями безпеки та системою камери з оглядом на 360 градусів. Всі ці системи можна інтегрувати в будинок на колесах.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com