Електричні Hummer EV почнуть постачати у грудні — запас ходу у них буде нижчим, ніж очікувалося

Спочатку корпорація General Motors розраховувала розпочати постачання відроджених у формі електромобіля позашляховиків Hummer восени поточного року, але серійне виробництво має стартувати тільки зараз, тому перші електромобілі в комплектації Edition 1 за $110 295 почнуть поставлятися клієнтам лише у грудні. Запас ходу подібної машини досягне 526 км, що трохи нижче за очікування.

Власне, на сайті GM для пікапа Hummer EV досі вказано розрахунковий запас ходу за 560 км від однієї підзарядки. Як пояснює Electrek, для транспортних засобів такого класу сертифікація в США за методикою EPA не є обов’язковою, тому точний показник виробник у супровідній документації не повинен вказувати. Це не заважає бренд-менеджеру Дункану Олдреду (Duncan Aldred) відзначати, що реальний запас ходу становитиме приблизно 526 км.

Інтерес до відродженого Hummer виявили близько 125 тисяч клієнтів, приблизно половина з них внесла заставу в $100 при оформленні попередньої заявки. До 80% попередніх замовлень припали на найдорожчу версію Edition 1, яка і поставлятиметься в першу чергу. Передбачено ще три комплектації Hummer EV, але молодша за $80 тисяч вийде на ринок лише 2024 року. Примітно, що перший екземпляр пікапа має отримати переможниця аукціону, яка виклала за нього $2,5 млн. Виручені кошти GM зобов’язується направити на благодійні цілі.

Усього буде випущено не більше 10 тисяч електромобілів у комплектації Edition 1. Силова установка потужністю 1000 кінських сил дозволить розганятися до 100 км/год приблизно за три секунди. Поповнити заряд на 160 км запасу ходу можна буде за десять хвилин при використанні фірмової зарядної станції потужністю 350 кВт з робочою напругою 800 В. Особливістю трансмісії стане здатність підрулювати задні колеса, зміщуючи транспортний засіб по діагоналі, а також скорочуючи радіус розвороту.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...