Електровантажівки Mercedes-Benz протестували на лютому морозі

Німецький автовиробник Mercedes-Benz готується до швидкого запуску в серію електровантажівок eActros та eEconic. Днями “електрички” пройшли інтенсивні випробування реальними морозами на полігоні в районі гірського масиву Швабський Альб, що на півдні Німеччини.

Фахівці приділили особливу увагу поведінці акумуляторних батарей та електричних агрегатів в екстремальних погодних умовах. Інтенсивно тестувалися системи управління тепловими й енергетичними ресурсами. Як показали випробування, ці системи гарантують, що силовий агрегат й кабіна водія будуть ефективно забезпечуватися електроживленням навіть в умовах надзвичайно низької забортної температури.

Вантажівка важкого класу eActros успішно проходить випробування в реальних умовах в автопарках потенційних клієнтів, починаючи з 2018 року. Недавні тести підтвердили також, що моделі eActros та eEconic здатні працювати в сурових зимових умовах.

Запуск серійного виробництва Mercedes-Benz eActros для великовантажної дистрибуції відбудеться вже цього року. При цьому серійний eActros буде значно перевершувати поточний прототип в деяких аспектах, таких як запас ходу, потужність силової установки та систем безпеки.

Серійний випуск моделі електричної вантажівки Mercedes-Benz eEconic заплановано на наступний рік. Ця модель з низькою підлогою в кабіні розроблена спеціально для муніципальних служб. Зараз проводиться організація перших тестових заїздів на реальних маршрутах. Варто зазначити, що eEconic буде в основному використовуватися як сміттєвоз.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело etransportnews.com

Коментарі
Завантаження...