Електромобілі Xpeng G3 вже в Європі. Перші 100 покупців – жителі Норвегії

Китайська компанія Xpeng, що випускає електромобілі і добилася успіху на рідному для неї ринку, вийшла на європейський ринок. Вона повідомила про початок постачання моделі Xpeng G3 в Норвегію. На цьому тижні 100 електричних позашляховиків були передані новим власникам в 28 містах цієї країни, найпівнічнішим з яких є містечко Буде, розташоване за Полярним колом.

За словами Xpeng, при виборі Норвегії для дебюту в Європі була врахована державна політика, спрямована на підтримку переходу на електромобілі, наявність розвиненої інфраструктури для електромобілів і висока обізнаність місцевих споживачів про переваги електромобілів.

Електромобіль Xpeng G3 з сертифікованим NEDC запасом ходу 520 км (451 км по тесту WLTP) оснащений запатентованою Xpeng розширеною системою допомоги водієві XPILOT 2.5, яка включає функцію автоматичного паркування. Варіант G3, доступний в Норвегії, має англомовний інтерфейс, голосовий помічник Hi Xpeng на базі штучного інтелекту, інтелектуальну навігацію і дистанційне керування через додаток. Ціни на Xpeng G3 в Норвегії починаються приблизно з 33700 євро.

Протягом наступних 12 місяців Xpeng планує представити в Європі другу серійну модель — електричний спортивний седан P7.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело Xpeng