Електромобілі Volkswagen отримають автопілот п’ятого рівня

Німецький виробник Volkswagen оголосив про перехід до створення нової програмної архітектури для своїх моделей. Вони дозволять створити нові сервіси для покупців електромобілів VW і в перспективі їх перетворення на безпілотники.

Як стало відомо, власна програмна архітектура Volkswagen дасть можливість виробнику підтримувати більш високу конкурентоспроможність, мати розширені можливості інтеграції, а також реалізації нових бізнес-моделей.

Таким чином, невдовзі електромобілі Volkswagen зможуть отримувати і доступ до нових опцій. Серед них – можливість автономного водіння 4 або навіть 5 рівнів.

Подейкують, що новий автопілот Volkswagen буде представлений на електромобілі, який зараз відомий під назвою Project Trinity. Новинка має дебютувати в 2026 році.

Нагадаємо, однією з цілей власного розвитку концерн Volkswagen назвав досягнення «безаварійного» майбутнього. Максимально убезпечити своїх клієнтів німці планують за рахунок розвитку комунікаційного протоколу Car2X: завдяки цій системі транспортний засіб може отримувати дані від об’єктів дорожньої інфраструктури.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!