Електромобілі GMC Hummer здивували: EPA випустила офіційний рейтинг

GMC Hummer EV Pickup та GMC Hummer EV SUV нещодавно вперше з’явилися на веб-сайті EPA, де представлені рейтинги запасу ходу та ефективності. Це цікаво, тому що раніше General Motors самостійно оцінювала запас ходу пікапа. У той час компанія пояснила нам, що початковий пікап GMC Hummer EV 2022 не отримає рейтинг EPA, оскільки він був класифікований як надпотужний пікап. Як ми розуміємо, вище за певний рівень ваги існують інші правила, як і у випадку з вимогами безпеки.

На сайті EPA говориться, що пікап GMC Hummer EV 2024 року і позашляховик GMC Hummer EV мають два рейтинги – один зі стандартними 22-дюймовими колесами, а інший з 18-дюймовими колесами та 35-дюймовими шинами Mud-Terrain (MT).

Комбінований діапазон EPA:

  • Пікап GMC Hummer EV 2024 – 505 км;
    З шинами MT – 480 км;
  • Позашляховик GMC Hummer EV 2024 – 505 км;
    З шинами MT – 480 км.

Оцінка EPA Combined збігається з тією, яку GMC опублікувала для комплектацій GMC Hummer EV SUV Edition 1 та 3X, оснащених меншою батареєю – 20 модулів (порівняно з 24 у Edition 1). Це говорить про те, що версії з 20 акумуляторними модулями є досить легкими, щоб бути включеними до рейтингів EPA.

Комплектація 3X стандартно поставляється із 20 акумуляторними модулями. Дворівневий акумулятор в GMC Hummer EV Pickup 3X (24 модулі) дозволяє досягти більш високого діапазону (за оцінками GM):

  • GMC Hummer EV Pickup 2024 – 615 км;
    З шинами MT – 578 км.

GMC не вказує точну ємність акумулятора на своєму веб-сайті, але ми чули, що 24 модулі відповідають рівню 205 кіловат-годин, а 20 модулів — приблизно 170 кВтг.

Електромобілі GMC Hummer є двома найбільшими та найважчими повністю електричними транспортними засобами, доступними на ринку (за винятком вантажівок та автобусів), які у поєднанні з тримоторною силовою установкою досить сильні, щоб розганятися від 0 до 96 км/год всього за 3-3, 5 секунд.

Через квадратну форму (не надто хорошу для аеродинаміки) діапазон EPA Highway може бути приблизно на десяту частину нижчим, ніж комбіноване значення EPA.

Загалом, показники енергоефективності електромобілів GMC Hummer є одними з найгірших, але не найгіршими.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело media.gmc.com