Електромобілі Chevrolet Bolt EV та EUV несподівано втратили в ціні $6000

У серпні минулого року General Motors була змушена оголосити кампанію із заміни тягових батарей на 140 тисячах електромобілів сімейства Chevrolet Bolt, випущених з 2017 року. Виробництво машин після відкликання відновилося лише у квітні , і поки всі постачальники дружно підвищують ціни через зростання вартості акумуляторів, Chevrolet знизила їх на $6000.

Низка американських ЗМІ повідомила про цей крок напередодні ввечері. Зниження цін досягає щедрих 18%, тепер базову версію Chevrolet Bolt EV можна придбати за $26595, якщо враховувати вартість доставки машини до дилера в США. Для Chevrolet Bolt EUV новою стартовою ціною стане $27 200. До 2023 модельного року електромобілі трохи оновилися, але представлена ​​в 2016 році машина після низки модернізацій напевно залишить конвеєр, оскільки GM буде переводити свої електромобілі на нову уніфіковану платформу Ultium. Підприємство в Огайо, де виробляються електромобілі цієї серії, зараз піддається плановій модернізації для переходу на Ultium.

Примітно, що на такий несподіваний крок GM пішла в період, коли всі виробники електромобілів дружно підвищують ціни на свою продукцію через зростання витрат на матеріали, які використовуються переважно для випуску тягових акумуляторів. Chevrolet Bolt EV пропонує запас ходу близько 414 км за циклом EPA і має довжину трохи більше 4 метрів, дозволяючи при потужності силової установки 200 к.с. розганятися до 96 км/год за 6,5 секунд. Він не виглядає дуже сучасним на тлі багатьох електромобілів, що готуються вийти на американський ринок, а тому GM напевно намагається прилаштувати модель на зльоті життєвого циклу якомога більшій кількості клієнтів, одночасно прагнучи надолужити втрачене через відкликання батарей LG, які у своєму колишньому вигляді стали причиною серії пожеж.

Якщо в першому кварталі 2021 року компанії вдалося продати 9025 електромобілів цієї серії, то через зупинку конвеєра роком пізніше своїх покупців на території США за аналогічний період знайшли лише 358 машин. На відміну від конкуруючого Nissan Leaf, електромобіль Chevrolet Bolt у США вже не може претендувати на федеральну субсидію в сумі $7500 на кожну машину, тому зниження базової ціни покликане посилити конкурентні позиції ще й з урахуванням цього фактора.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com