Електромобіль за 4500 доларів вже став популярнішим за Tesla і всіх інших представників

За даними Китайської асоціації легкових автомашин (CPCA), крихітний електромобіль Wuling HongGuang Mini EV в травні очолив рейтинг найбільш купованих електричних автомобілів в Піднебесній.

Уже в квітні він потрапив до призової трійки і випередив Toyota Corolla. А в минулому місяці він став найбільш продаваним електричним автомобілем в державі, причому відрив від конкурентів виявився колосальним, в рази. Число покупок Wuling HongGuang Mini EV одно 29 706 машин, срібло і бронза у Tesla Model Y і Tesla Model 3, продажі яких 12 728 і 9 208 одиниць відповідно. Тобто навіть якщо їх об’єднати, то вийде набагато менше.

Якщо ж подивитися на статистику продажів за перші п’ять місяців, то продажі Wuling HongGuang Mini EV вже складають 128 796 автомашин, друге місце займає Tesla Model 3 з 68 330 автомобілів, а на третьому опинилася Tesla Model Y, продажі якої рівні 34 557 електрокарів.

Приблизно за рік продажі Wuling HongGuang Mini EV перевищили 260 000 електромобілів. Планується, що в цьому році Wuling Hong Guang MINI EV стане найбільш продаваним електрокаром в Піднебесній, а сума продажів перевищить 400 000 автомашин.

Цей електромобіль коштує близько 4 500 доларів. Він, пропонує запас ходу від 120 кілометрів (що дуже мало, навіть з дому на роботу і назад може не вистачити) і швидкість до 100 кілометрів на годину.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...