Електромобіль Polestar 2 здешевлять, позбувшись другого мотора

Виробник відомого електрокара вирішив зробити його більш доступним за допомогою вельми радикального методу.

Вперше про електрокар Polestar 2, який випускає компанія Polestar – суббренд Volvo, стало відомо ще в 2019 році. На поточний момент лімітована версія Launch Edition вже вирушила в реліз, але вартість автомобіля занадто висока, щоб він став масовим. Зараз придбати Polestar 2 Launch Edition можна за 60 тисяч доларів, але виробник вирішив, що можна піти на досить кардинальні заходи, щоб здешевити другу номерну версію електрокара. Заради цього з оригінального автомобіля банально знімуть один електромотор, залишивши лише передню силову установку.

Природно, це помітно вплине на характеристики нової версії Polestar 2 – замість 408 кінських сил виробник залишить лише 231 «конячку», та й автомобіль тепер став передньопривідним, бо силова установка обертає тільки передні колеса. З іншого боку, автомобіль в спрощеній комплектації отримає ту ж батарею, що й оригінальна версія – на 78 кВтг. За рахунок цього Polestar 2 надає користувачеві 418 кілометрів пробігу на одному заряді батареї, але, природно, варто враховувати, що мова йде про водіння з одним пілотом без пасажирів і додаткового навантаження.

Крім того, автомобіль будуть пропонувати в базовій комплектації без всіляких бонусів Launch Edition. Втім, за бажання користувач може докупити всілякі опції починаючи від пакета допомоги водієві і закінчуючи панорамним дахом. А ще компанія заявила про реліз другої версії Polestar 2, яка буде обладнана двома моторами, але теж позбавлена ​​всіх переваг і особливостей Launch Edition. Тобто, тепер у покупця буде вибір – взяти люксову Launch Edition за 60 тисяч доларів, замовити більш доступний варіант з двома моторами, але без бонусів, або ж придбати найдоступніший одномоторний варіант.

На жаль, поки що вартість двох нових версій електрокара не називають, але вони явно будуть дешевшими від стартової версії, та й виробник пообіцяв відправити одномоторну новинку в продаж вже до кінця 2021 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co