Електрокари захоплюють світ набагато швидше, ніж очікувалося, – дослідження

Коли Всесвітня павутина під назвою «Інтернет» на початку 2000-х стрімко увірвалася у наше життя, ніхто не міг і подумати, що вона зіграє ключову роль в нашому житті. Це саме може статися і з екологічно чистим транспортом, а саме електрокарами.

Більшість виробників автомобілів вже зрозуміли, що рухатися треба шляхом електрифікації модельного ряду, тому оперативно переходять на електричну тягу. Так, в General Motors заявили, що перейдуть на електромобілі до 2035 року, тоді як у Ford упевнені, що всі автомобілі, що продаються в Європі, будуть електричними вже до 2030 року. У найближче десятиліття електрифікують свої моделі і такі компанії, як Volkswagen та Volvo.

Ще трохи статистики: якщо загальні продажі автомобілів упали на 20% під час пандемії коронавірусу, то світові продажі електромобілів у цей період зросли на 43% – до 3,2 мільйона.

Якщо раніше електричні моделі були надто дорогими, то зараз вони стають все доступнішими для пересічного покупця. Тому в компанії UBS прогнозують, що кількість продажів електромобілів зростуть до 20% усього за чотири роки, а до 2030 року зростання становитиме вже 40%. Таким чином, у наступні 10 років практично кожне нове авто на ринку матиме електричну силову установку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!