Електрокари Honda випускатиме General Motors

Американський автовиробник General Motors планує будувати на своїх підприємствах в Теннессі та Мексиці японські електромобілі Honda EV, а також Acura EV. Якщо довіряти інсайдерській інформації, то у продаж повністю електричні моделі поступлять вже у 2024 році. В першу чергу, електрокари стануть доступні на ринку США та Канади.

Експерти прогнозують, що електрокар Honda EV на заводах GM отримає формфактор кросоверу. Випускати модель будуть на території Мексики в Рамосі Аріспе, де створюють Chevrolet Blazer, а також Equinox. Паралельно GM почне виробництво електричної версії кросу Acura в стінах свого автозаводу в Спрінг-Хіллі штату Теннессі. Тут будуть також виробляти електричну версію Cadillac Lyriq.

Нагадаємо, що Honda та General Motors у квітні минулого року уклали угоду про спільну розробку двох електрокарів на платформі Ultium. Представники компаній вже підтвердили, що електричні авто Acura, а також Honda отримають різний екстер’єр та інтер’єр. Японський бренд Honda розробив їх, застосовуючи глобальну електричну платформу GM.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autoblog.com