Електрокари Chery і Great Wall виявилися пожежонебезпечними

Через можливість загоряння маркам Chery і Great Wall довелося відкликати 18 тисяч електрокарів, які були продані на китайському ринку.

Як стало відомо AMPERCAR.com, відклична кампанія торкнеться 16 216 одиниць Ora iQ (бренд належить Great Wall), які були зібрані в період з 7 липня 2018 року по 30 жовтня 2019 року, а також 1 407 електрокарів Arrizo 5e, випущених з 20 липня 2018 року по 28 травня 2019 року.

Причиною сервісної кампанії стала проблема з безпекою батарей електрокарів. З’ясувалося, що в результаті тривалого використання на даних моделях акумулятор може вийти з ладу і це може призвести до його займання.

Інформації про нещасні випадки, викликані цією несправністю, поки немає.

Обидва виробники зобов’язалися відремонтувати дефектні електромобілі власним коштом. У скільки обійдеться ремонт/заміна акумуляторів, наразі невідомо. Можливо витрати не будуть значними.

Тим часом в  Great Wall та Chery поки що ніяк не коментують ситуацію. Експерти вже припускають, що цей недолік може суттєво вдарити по репутації обох виробників, навіть якщо вони покриють всі витрати автовласників.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...