Електрокарам і гібридам Renault прогнозують зростання продажів у Європі до 40%

Частка повністю електричних та гібридних автомобілів у продажах Renault за останні два роки зросте майже вдвічі – до 40 відсотків. Про це пише Automotive News Europe з посиланням на головного виконавчого директора французької групи Фабріса Камболіва.

Топ-менеджер зазначив, що бренд упевнено реалізує план, згідно з яким до кінця десятиліття його модельний ряд буде повністю електричним. При цьому минулого року на електромобілі припало близько чверті продажів бренду Renault, а в першій половині 2022-го – близько третини.

Випередивши «Теслу» і китайські марки, не кажучи вже про старих європейських гравців на кшталт Volkswagen Group і Stellantis, Renault увірвалася в новий для себе сегмент ринку, повністю викотивши електричну Megane, а також батарейні моделі з індексами 5 і 4.

8 листопада, на спеціальному заході для інвесторів група Renault розкриє стратегію створення спеціального електромобільного підрозділу. Ця структура також займатиметься програмним забезпеченням. Інший підрозділ продовжить випускати автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело europe.autonews.com