Електрокар Renault 5 EV будуть виробляти на тому ж заводі, що і оригінал

Відродивши легендарний хетчбек Renault 5 у вигляді сучасного електромобіля, французький автовиробник вирішив випускати електрокар на тому ж самому заводі, де виготовлялася оригінальна модель.

Під час презентації концепту Renault 5 EV генеральний директор Renault Group Лука де Мео заявив, що мета проєкту полягає в тому, щоб серійний варіант електрокара був побудований у Франції. Президент концерну Жан-Домінік Сенар також підтверджує, що мова йде про чинний автозавод в Дуе на півночі Франції.

Як зазначає президент Renault, автогігант планує випускати 400 000 електрокарів на рік у Франції, велика частина з яких буде вироблятися на півночі країни. Зараз досягнення мети повністю залежить від будівництва поблизу підприємства з виробництва акумуляторів.

Треба також зазначити, що однією з перших нових моделей стане серійна версія електричного концепту Renault Megane eVision, яка буде виготовлятися на сучасній платформі CMF-EV. Модель надійде в продаж вже наступного року, а у 2023-му з’явиться анонсований Renault 5 EV, в якому буде використовуватися електрична версія платформи CMF-B.

Нагадаємо, що оригінальний культовий Renault 5 випускався на заводі в місті Дуе з 1974 по 1981 рік. На тому ж заводі випускалися наступні авто: Renault 14, Fuego, Renault 9, 11, 21, 19 й пізніше Megane. Зараз на заводі працює близько 3000 співробітників, з конвеєра сходять моделі Talisman, Scenic і Espace.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autoexpress.co.uk