Екстремальний позашляховик Mercedes G-Class показали на відео

Прем’єра особливої модифікації Mercedes-Benz G-Class 4 × 4², яка призначається спеціально для подорожей в умовах важкого бездоріжжя, відбудеться до кінця 2020 року.

Випробування найекстремальнішої модифікації позашляховика Mercedes-Benz G-Class 4 × 4² в зимових умовах потрапили на відео. Ролик був опублікований на YouTube-каналі видання Carscoops. За попередніми даними, тести прототипу проходять в Швеції. Точна дата прем’єри новинки поки невідома. Очікується, що дебют позашляховика відбудеться до кінця нинішнього року.

Модифікація G-Class 4 × 4² призначається спеціально для подорожей в умовах важкого бездоріжжя. Від стандартної моделі екстремальна версія буде відрізнятися збільшеним дорожнім просвітом, масивними колісними арками і особливими покришками. Автомобіль повинен отримати незалежну передню підвіску, модифіковану гальмівну систему і три диференціала, що самоблокуються. Також машину можуть оснастити портальними мостами.

За неофіційними даними, новинку укомплектують 4,0-літровим бензиновим мотором V8 з двома турбінами. Причому, цей мотор буде працювати спільно з 48-вольтовою бортовою електричною системою. За іншими даними, позашляховик відразу надійде в продаж у версії AMG з більш потужною силовою установкою.

Попередник моделі оснащувався чотирилітровою твін-турбо «вісімкою» потужністю 422 кінських сил. Агрегат працював разом з семиступеневою автоматичною коробкою. Двигун здатний прискорювати автомобіль масою в три тонни до «сотні» за 6,9 с, а його максимальна швидкість складає 210 км на годину. Виробництво цієї моделі припинили восени 2017 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com