Експерти з’ясували, яке місце в машині найнебезпечніше у разі аварії

Фахівці з’ясували, яке місце в автомобілі є потенційно найнебезпечнішим. За їхніми словами, під час лобового зіткнення водій інстинктивно намагається відвести себе від удару і різко обертає кермо, підставляючи під удар пасажира, що сидить поруч. Тому це місце є вкрай небезпечним. А ось мінімальний ризик травмуватися у пасажира, що сидить за водієм.

Також низькі шанси отримати травму у пасажирів, що сидять на задньому сидінні посередині.

При ударі ззаду всю силу удару перебирає багажник, а при лобовому зіткненні — моторний відсік і місця водія і пасажира. А перед пасажиром, що сидить ззаду посередині, є досить великий простір, на відміну від двох інших пасажирів ззаду, які можуть травмуватися при ударі об крісло водія.

Експерти також кажуть, що сильний удар при аварії припадає і на пасажира, що сидить збоку від водія, особливо при лобовому зіткненні.

Фахівці рекомендують: з міркувань безпеки дитяче крісло потрібно встановлювати безпосередньо на задньому сидінні по центру. При цьому воно має бути надійно пристебнуте за допомогою триточкового ременя. Так, при лобовому зіткненні малюк не зможе вдаритися об спинку переднього сидіння, а при ударі в борт у дитини буде захист у вигляді простору з обох боків. Окрім безпеки, таке місце зручне і тим, що за дитиною можна стежити через дзеркало заднього виду.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело santeplusmag.com