Експерти визначили найнадійніший автомобіль у світі

Автомобільні експерти визначили марку та модель найнадійнішої машини у світі. На думку міжнародної групи експертів з компанії J.D. Power, кращим за інші автівки у 2021 році став Porsche 911.

До такого висновку фахівці J.D. Power прийшли після ретельного аналізу. Вони поставили собі за мету скласти рейтинг надійності серед найпопулярніших марок автомобілів. Дослідження, звіт про яке представлено на сайті компанії, містить в себе понад 33 тисяч анкет автовласників, які розповіли, з якими несправностями вони зіткнулися за останній рік.

Виявилося, що менше всіх автомобілісти скаржилися на машини марки Lexus. На другому по надійності місці розмістився бренд Porsche. Трійку лідерів несподівано замкнула корейська компанія КIA. Далі йдуть Toyota, Buick, Land Rover, Alfa Romeo, Jaguar, Chrysler та Volkswagen.

Серед конкретних моделей менше всіх нарікань зібрав культовий спорткар Porsche 911.

Треба зазначити, що Tesla була включена в дослідження вперше в цьому році, отримавши досить низький рейтинг надійности. Проте, офіційно американський виробник електрокарів не враховується, оскільки бренд не дає J.D. Power дозволу на опитування власників своїх автомобілів в 15 американських штатах. Рейтинг, присвоєний Tesla в дослідженні цього року, був розрахований на основі “надійної” вибірки опитувань власників в інших штатах.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motorauthority.com


Коментарі
Завантаження...