Експерти розповіли, яким автомийкам не варто довіряти свою машину

У світі вибір способів миття автомобіля різноманітний. Однак безліч варіантів не гарантує захисту від неякісних послуг. Портал mmr.net.ua розкрив, як правильно вибрати автомийку, де зможуть помити машину якісно та без негативних наслідків.

Є три основні варіанти, щоб позбавити машину від бруду та пилу. Перший варіант – це традиційне ручне миття, коли людина з відром і губкою наполегливо працює над автомобілем, залишаючи за собою сліди на ЛФП.

Другий варіант – це повністю автоматизовані мийки – тунельні чи портальні. У портальній мийці ваш автомобіль залишається на місці, а обладнання переміщається навколо нього. А у тунельній мийці все навпаки – ваш автомобіль проходить через стаціонарне обладнання. Тут мийний засіб розпорошується зі спеціальних форсунок, а потім щітки, що обертаються, змивають його під струменями води. Наприкінці відбувається сушіння повітряним струменем. Цей процес проходить швидко, але через його особливості деякі важкодоступні місця кузова залишаються погано відмитими.

Найпоширенішою є так звана безконтактна мийка. Процес стартує з рясного обприскування машини струменем води з “керхера”, який легко змиває основний бруд. Потім на кузов наноситься спеціальний автомобільний шампунь, який пізніше ретельно промивається водою під високим тиском. Тут немає прямого механічного контакту з кузовом, крім моменту, коли працівник автомийки протирає машину від крапель води.

При виборі автомийки більшість віддає перевагу саме безконтактному методу. Однак навіть тут не можна бути повністю впевненим у високій якості роботи. Важливо віддавати своє авто лише до рук перевірених фахівців. Але іноді буває так, що доводиться мити авто у незнайомому місці. Тут, перш ніж заїхати на мийку, слід звернути увагу на кілька моментів.

Насамперед варто оглянути транспортні засоби, які залишають автомийку. Якщо на кузові залишилися потьоки води або незмитий бруд, а колеса здаються не такими чистими, як слід, це може бути явною ознакою неякісної роботи мийників.

Наступний момент – якщо автомийник на фінальній стадії використовує відро з водою, щоб протерти щось на поверхні машини, це, можливо, означає, що кузов був вимитий недостатньо ретельно, і він намагається виправити проблему нашвидкуруч. Такий метод може призвести до появи подряпин на лакофарбовому покритті.

При виборі автомийки також важливо оцінити стан під’їзного шляху – хороша компанія завжди стежить за його чистотою. Крім того, краще віддавати перевагу закладам з привітним персоналом, одягненим в акуратну форму. І, зрештою, приємним бонусом може стати затишне місце для очікування з буфетом.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!