Експерти назвали найпроблемніші автомобілі на бензині з пробігом

Тип нового автомобіля за статистикою, що найбільше продається – бензиновий. Вибір таких машин великий і на вторинному ринку, де часом можна нарватися на екземпляр, який створить своєму власнику серйозні проблеми та потребуватиме значних фінансових витрат на їхнє усунення.

Журналісти британського видання «WhatCar», ґрунтуючись на відгуках власників автомобілів у країні, склали список найненадійніших бензинових автомобілів на «вторинці».

Mini Cooper (2007-2014)

Незважаючи на те, що багато нових моделей Mini з точки зору надійності демонструють себе досить непогано, саме з цим поколінням хетчбека все не склалося від початку. За даними ampercar.com, більшість проблем припала саме на бензинову версію (48%), яка страждала від несправностей двигуна та електрики. Рейтинг надійності – 71,5%.

Skoda Octavia (2004-2013)

Трохи гірші справи з популярним «чехом», який так само в бензиновій версії зібрав набагато більше поломок, ніж у дизельному варіанті (47% проти 33% відповідно). Основні скарги з боку власників таких «Октавій» припали на їх двигуни, електрику, не пов’язану із силовими агрегатами, а також підвіску. Рейтинг надійності – 71,2%.

Nissan Micra (2010-2016)

Nissan ніколи не володів репутацією компанії, яка випускає надійні автомобілі. Причому саме Micra виявилася його «найслабшою» моделлю. Власники таких машин у Туманному Альбіоні скаржилися на те, що у 47% їхніх автомобілів виявлялися ті чи інші проблеми. За даними ampercar.com, у 29% випадків це були несправності підвіски, а у 24% – поломки бензинового двигуна або його електричних систем. Рейтинг надійності – 66,4%.

Nissan Qashqai (2014-2021)

Бензинові «Кашкаї» виявилися набагато менш надійними, ніж дизельні. Співвідношення технічних проблем у них становило 43 відсотки проти 30 відповідно.

Найчастішою причиною поломок у кросоверах, що працюють на традиційному бензині, був двигун та електрика, за якими слідували несправності кондиціонера та акумуляторної батареї. Рейтинг надійності – 64,4%.

Mercedes-Benz C-Class (2014-2021)

Такі «Мерседеси» ламалися у Великій Британії у 46% випадків у версії з бензиновими моторами та у 44% з дизельними. Найпоширенішою проблемою були двигуни, а також електрика та вихлопна система машин. Рейтинг надійності – 54,9%.

Vauxhall Astra (2009-2015)

Найбільш проблемним автомобілем на вторинному ринку з бензиновим двигуном британці назвали хетчбек Astra. Близько 44% власників машин із таким мотором скаржилися на різні поломки, де найбільш згадуваними несправностями називалися вихід з ладу: двигуна, кондиціонера, акумулятора, електрики, вихлопу, коробки передач, зчеплення та підвіски.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело WhatCar