Експерти назвали 7 кросоверів, які не зламаються навіть після 15 років експлуатації

Не завжди регулярне обслуговування гарантує надійність сучасного автомобіля. Зараз навіть при дбайливому догляду машина не завжди може прослужити до кінця гарантійного терміну. Однак є транспортні засоби, що залишаються надійними навіть після тривалої експлуатації. Портал mmr.net.ua представив ТОП-7 найнадійніших кросоверів, ґрунтуючись на аналізі відгуків власників транспортних засобів, згідно з даними американського ресурсу iSeeCars, де було зібрано понад 750 000 відгуків.

На першому місці в рейтингу стоїть Toyota Highlander, який довгі роки зберігає репутацію найнадійнішого авто. Майже кожен п’ятий власник цього позашляховика залишається вірним бренду понад 15 років, що підкреслює високу надійність та безпеку японського SUV.

На другому місці розташовується повнорозмірний Honda Pilot, що є втіленням надійності, від відомого японського виробника. Цей масивний семимісний кросовер є флагманським у продуктовій лінійці бренду і має високий попит у США. 15% власників Pilot вже більше 15 років насолоджуються комфортом, безпекою та надійністю цього чудового автомобіля від Honda.

Honda CR-V є компактною альтернативою моделі Pilot. Незважаючи на зменшені габарити, CR-V відрізняється високою економічністю. Майже 12,4% власників Honda CR-V залишаються вірними своєму вибору протягом 15 років.

Subaru Forester має одну з найлояльніших аудиторій в автомобільній індустрії. Завдяки унікальним технічним рішенням, таким як опозитні мотори і фірмовий повний симетричний привід, цей японський бренд завоював вражаючий рівень лояльності. Незважаючи на можливі складнощі з обслуговуванням автомобілів Subaru, факт залишається незмінним: понад 12% власників Subaru Forester у США утримують свої автомобілі понад 15 років.

Acura MDX також включили до списку лідерів. Понад 11% власників цих авто не мають наміру розлучатися з ними навіть після 15 років експлуатації.

Замикають ТОП-7 найнадійніших кросоверів Toyota RAV4 та Subaru Outback. 10% власників продовжують експлуатувати їх через 15 років після покупки.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!