Експерти назвали 5 основних ознак “вбитої” коробки передач на автомобілі з пробігом

Сучасні класичні АКПП – це складні механізми і незважаючи на високий технологічний рівень їх конструкції, автоматичні коробки передач схильні до інтенсивного зносу, так як часто функціонують в умовах значних навантажень.
АКПП вимагає особливої ​​турботи, оскільки поломки агрегату можуть вимагати виконання складних та витратних ремонтних робіт або навіть стати джерелом аварійних ситуацій на дорозі. Експерти порталу mmr.net.ua перерахували 5 способів виявити вбитий автомат в автомобілі з пробігом.

Одна з найбільш очевидних і зрозумілих ознак несправного автомата включає ривки, поштовхи і вібрації, що виникають під час руху. Такі симптоми говорять про несправності гідроблоку автоматичної коробки. Цей компонент часто зазнає зношування, особливо в умовах неправильної експлуатації.

Іншою поширеною ознакою є витік трансмісійної рідини, який зазвичай відбувається через знос і пошкодження гумових ущільнювачів. Витік масла можна помітити під час проведення регулярного технічного обслуговування, оглядаючи автомобіль на підйомнику. Нестача олії в коробці теж загрожує дорогим ремонтом.

Якщо на початку руху автомобіль відчуває складності та відчувається пробуксовування, то, швидше за все, в АКПП зносилися фрикційні диски. Також можливо, що корінь проблеми криється в гідравлічному блоці коробки, де один із клапанів западає.

Якщо при русі автомобіля з автоматичною коробкою передач починаються незвичні звуки, гул, вібрації, які посилюються зі збільшенням обертів двигуна, а в трансмісійній рідині є металева стружка, це говорить про серйозні проблеми з фрикційними дисками або про несправність гідротрансформатора.

Дорогий ремонт буде потрібно, якщо виходить з ладу керуючий блок АКПП. Несправний блок керування може неправильно перемикати передачі, інколи ж навіть блокувати роботу АКПП.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!