Експерт пояснив, для чого потрібні підголовники в автомобілі

Більшість автомобілістів навіть не здогадуються для чого потрібні підголівники. Цей елемент сидіння дуже важливий і потребує окремого регулювання.

Основна функція підголовників – це не просто зручність під час поїздок, а запобігання травмам голови та шиї при аваріях. Вони встановлюються з метою послаблення ефекту неконтрольованого руху голови назад та недопущення травмування шийних хребців, в результаті ДТП у разі наїзду іншого транспортного засобу ззаду.

Якщо ж підголовника немає чи він неправильно налаштований, то тіло різко переміщується вперед, а голова неконтрольовано закидається назад. Це може бути дуже небезпечно для здоров’я.

Оскільки підголовники є дуже важливим елементом захисту водія та пасажирів, то вони мають бути правильно відрегульовані. Так, вони повинні бути підняті саме на рівень голови. Середня частина підголовника повинна бути розміщена орієнтовно на рівні вух людини. Якщо ріст не дозволяє, то потрібно підняти підголовник на максимально високий рівень.

Важливо знати, що підголовник повинен практично торкатись голови, а не бути десь там позаду. Наприклад, максимально допустима відстань повинна становити не більше 9 см.

В Україні Правила дорожнього руху вимагають обов’язкове використання підголовників для водія та всіх пасажирів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело Дорожній Адвокат

Коментарі
Завантаження...