Експерт назвав практичний та наднадійний хетчбек за розумну ціну

У сучасному світі із задертими до краю цінами автовиробниками придбати хороший автомобіль буває непросто, тому багато потенційних покупців змушені мігрувати на вторинний ринок. Адже якщо добре пошукати, то на ньому можна виявити деякі моделі, здатні здивувати не лише своєю практичністю та наднадійністю, а й розумною ціною.

Відомий «ютубер» Метт Гудвін із Великобританії, який є експертом в автомобільній сфері та власником власного популярного каналу «High Peak Autos», назвав як мінімум одну таку машину. І навіть придбав її собі у гараж.

Йдеться про хетчбек Toyota Corolla з 1,6-літровим бензиновим мотором та автоматичною коробкою передач 2002 року випуску.

На думку експерта, такі автомобілі навряд чи будуть в ідеальному стані, зате дадуть своїм власникам все те, що їм потрібно від машини. І навіть при базовому обслуговуванні дуже рідко виходитимуть з ладу.

Якщо у вас є така машина, то вам дуже рідко доведеться заглядати під капот. “Короли” можуть спалювати трохи оливи, але вони дуже надійні. Причому настільки, наскільки це можливо.

Блогер придбав свій автомобіль всього за 400 фунтів стерлінгів, але в Україні ці хетчбеки коштують помітно дорожче.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!