Дослідження показало, в яких авто діти швидше засинають

Представники Citroen запевняють, що електромобілі та гібриди не лише економніші за бензинові та дизельні автомобілі. Виявляється, вони мають ще одну важливу перевагу: в таких автівках маленькі діти швидше засинають.

Французький автовиробник провів опитування 2000 осіб у Великобританії. З’ясувалось, що 44% батьків регулярно здійснюють короткі поїздки на машині для того, щоб дитина заснула. І серед цих людей 56,4% упевнені, що в машинах із новими типами силового агрегату діти засинають краще, ніж у авто із двигуном внутрішнього згоряння. Причина полягає в тому, що в електромобілях відсутні шум та вібрації від роботи ДВЗ, які можуть заважати дитині заснути.

За оцінкою Citroen, у середньому дитині до п’яти років потрібно 16,5 хв, щоб заснути в машині.

Майже половина батьків кажуть, що заснути допомагає м’яке похитування автомобіля під час руху, ще 41% як фактор для сну назвали комфортну температуру в салоні.

«Для молодих батьків часто буває непросто укласти дитину спати. Здійснити коротку поїздку з дитиною на машині – перевірений метод для багатьох батьків, і наше дослідження показує, що це допомагає дітям молодшого віку заснути швидше, ніж удома», — пояснив Еуріг Дрюс, керуючий директор Citroen у Великобританії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!