Дослідження показало, скільки коштують популярні електромобілі

Нове дослідження, проведене iSeeCars, показало, що середня ціна нового автомобіля на 8,5% вище за рекомендовану виробником роздрібну ціну. Рік тому це значення складало 10,2%. Проте зараз за рекомендованою рекомендованою роздрібною ціною вже можна купити чимало електроавто, передає insideevs.

Так, середня ціна нового Hyundai Ioniq 5 зараз становить 51 289 доларів, а рекомендована виробником роздрібна ціна Ioniq 5 становить 51 551 долар. Також можна знайти дилерів, що продають Ioniq 5 на кілька тисяч дешевше за рекомендовану виробником роздрібну ціну, що було б неможливо в 2022 році. Наприклад, каліфорнійський дилер пропонує Ioniq 5 SEL AWD за 40 785 доларів. Зазначений автомобіль має рекомендовану виробником роздрібну ціну в розмірі 52 285 доларів, тому знижка становить 11 500 доларів.

Те саме стосується і Kia EV6, який можна придбати за дуже великою знижкою. Водночас новий Ioniq 6 SEL RWD у Лос-Анджелесі пропонують на 6000 доларів дешевше за рекомендовану виробником роздрібну ціну.

Інші електрокари, включаючи Volvo C40 Recharge, Volkswagen ID.4 та Cadillac Lyriq, продаються приблизно за рекомендованою виробником роздрібною ціною.

Тим часом Porsche Taycan виявився на 22 607 доларів дорожче за рекомендовану роздрібну ціну.

Нагадаємо, в Україні продовжує зростати попит на електрокари.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!