Дослідження показало, що електромобілі ламаються набагато частіше, ніж авто із ДВЗ

Фахівці Consumer Reports вирішили оцінити сучасні автомобілі з погляду надійності, поділивши їх на різні категорії та окремо оцінивши електрокари. Під час дослідження було зібрано дані про більш ніж 330 000 автомобілів 2000-2023 модельних років, включаючи кілька раніше представлених моделей 2024 року.

Якщо говорити про надійність загалом, то в загальному рейтингу брендів лідирує Lexus із 79 балами, далі йдуть Toyota, Mini, Acura та Honda. Внизу списку опинились Chrysler, Mercedes-Benz, Rivian, Volkswagen та Jeep.

Якщо говорити про кількість проблемних місць у тих чи інших категорій авто, то найкраще показують себе електромобілі: вони мають лише 12 проблемних зон. У інших класів показники схожі: 17 у машин з ДВЗ, 19 у гібридів і 20 у гібридів, що заряджаються. Однак це лише типи проблем, які до надійності конкретних авто не мають жодного відношення.

У плані надійності найкраще себе показали звичайні гібриди, а гібриди, що заряджаються, і електромобілі — набагато гірше. Ці два класи в середньому ламаються вдвічі частіше, ніж машини з традиційними двигунами внутрішнього згоряння, підсумували експерти.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!