До 2030 року на дорогах Німеччини буде 14 мільйонів електромобілів

Прогноз як мінімум на 40% вищий, ніж попередня оцінка, завдяки недавньому сплеску продажів електромобілів.

Очікується, що до 2030 року на дорогах Німеччини буде 14 мільйонів електричних і гібридних транспортних засобів, оскільки найбільша економіка Європи намагається дотримуватися все більш суворих норм викидів. Як заявив у вівторок міністр економіки Пітер Альтмайер, прогноз як мінімум на 40% вищий за попередню оцінку через нещодавній сплеск продажів електромобілів. Очікується, що в цьому місяці на дорогах Німеччини буде близько 1 мільйона таких автомобілів.

«Це хороша новина для захисту клімату і декарбонізації», – сказав Альтмайер журналістам в Берліні. «Це також обов’язково вплине на споживання електроенергії».

Минулого тижня агентство Bloomberg News повідомило, що Європейський союз має намір запропонувати, щоб всі нові автомобілі, продані з 2035 року не мали викидів, в рамках безпрецедентного плану щодо приведення своєї економіки у відповідність з більш амбіційними кліматичними цілями.

Уряд Німеччини очікує, що зростання продажів електромобілів збільшить попит на електроенергію приблизно до 655 терават-годин до 2030 року, сказав Альтмайер з посиланням на попередні оцінки.

За даними Міжнародного енергетичного агентства, в 2018 році споживання склало 568 ТВт.

В останні місяці автовиробники оголосили, що до кінця десятиліття більша частина або всі продажі в Європі будуть припадати на акумуляторні електромобілі. Volkswagen Group, найбільший виробник в регіоні, планує, що з 2030 року понад 70% продажів бренду становитимуть електромобілі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...