Detroit Auto Show скасували другий раз поспіль

Замість традиційного мотор-шоу у вересні 2021 року буде проведено новий автомобільний фестиваль Motor Bella.

Організатори Детройтського автосалону (NAIAS) оголосили про скасування заходу, який був намічений на осінь 2021 року. Замість нього буде проведене нове мотор-шоу під назвою Motor Bella, що передбачає дещо інший «фестивальний» формат.

Організатори позиціюють шоу Motor Bella, який пройде з 21 по 26 вересня 2021 року, «більш привабливу альтернативу традиційній автомобільній виставці». Захід проведуть під відкритим небом в гоночному центрі M1 Concourse в місті Понтіак (штат Мічиган), розташованому на 30 км на північ від Детройта.

Гоночна траса протяжністю близько 2,5 км і безліч майданчиків дозволять учасникам яскравіше продемонструвати можливості своїх автомобілів, ніж в закритих павільйонах. Крім того, рішення про проведення заходу на відкритому повітрі зумовлено вимогами безпеки через пандемію коронавірусу.

При цьому керівництво NAIAS і раніше говорило про бажання перевести мотор-шоу в Детройті в інший формат, який передбачає захід переважно на відкритому повітрі з концертами, тест-драйвами, семінарами та розважальними програмами для дітей. При цьому поки не ясно, чи збираються організатори надалі повністю відмовитися від проведення автосалону в Детройті і замінити його на Motor Bella.

Останній раз традиційне мотор-шоу в Детройті відбулася в січні 2019 року, після чого було оголошено про зміну формату і перенесення наступної виставки на літо 2020 року. При цьому в березні організатори прийняли рішення відмовитися від мотор-шоу в зв’язку зі стрімким зростанням хворих COVID-19 в США.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело twitter.com