Депутати проголосували за нові штрафи для водіїв

Нещодавно Верховною Радою прийнято за основу законопроєкт №5050-1, який встановлює відповідальність за образу працівника поліції при виконанні ним службових обов’язків. Зокрема це стоється зупинки авто поліцією.

Передумовою для внесення законопроєкту стали численні відеоролики в мережі, на яких працівники поліції при виконанні своїх службових обов’язків зазнають приниження та образ їх честі тагідності. При цьому раніше законодавство не передбачало для громадян жодної відповідальності за образу стража порядку.

Як зазначається, проєкт Закону розроблено з метою захисту честі й гідності працівників Національної поліції України під час виконання ними службових обов’язків шляхом запровадження адміністративної відповідальності.

«Публічна образа поліцейського при виконанні ним службових обов’язків передбачає накладення штрафу від 340 грн. до 680 грн. або громадські роботи на строк від 20 до 30 годин», – йдеться у тексті документа.

Таким чином, образа поліцейського буде вважатись адміністративним правопорушенням, винні особи будуть притягуватися до відповідальності.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело Дорожній Адвокат