DeLorean почне випуск наступника легендарного DMC-12 під назвою Alpha5

Компанія DeLorean офіційно повернулася в автомобільний бізнес після довгої перерви, і насамперед вона збирається випустити на ринок наступника легендарного DMC-12 під назвою Alpha5. Однак за електромобілем може піти машина з двигуном внутрішнього згоряння.

У липні цього року DMC представила, як могла б виглядати їхня модельна лінійка в альтернативному всесвіті. І, схоже, на наших очах машини із паралельного тимчасового відрізка стають уже нашою реальністю. Вигаданий концепт Alpha2 настільки сподобався публіці, що його вирішили запустити у дрібносерійне виробництво. За задумом, ця машина, представлена ​​в альтернативному 1996, оснащена двигуном V8 з невідомими технічними характеристиками.

Ось що повідомив Йоост де Вріс журналу Top Gear:

У нас було так багато прохань про випуск Alpha2, тому ми, ймовірно, зробимо дуже невелику партію. Alpha2 народився зі старого проекту DeLorean під назвою DMC-24, який так і не було запущено у виробництво. Це автомобіль у кузові Barchetta та з двигуном V8. Він був логічним розвитком DMC-12.

Крім Alpha2, відроджений DMC також продемонстрував концепти Alpha3 та Alpha4 у рамках модельного ряду альтернативного всесвіту. Перший був задуманий як великий електричний седан середини 2000-х років, а Alpha4 – це електрокросовер 2013, оснащений водневою силовою установкою.

Що стосується Alpha5, спорткар надійде у продаж у 2024 році. Причому тираж буде обмежений 88 примірниками. Повнопривідний електрокар зі 100-кіловатною батареєю зможе розганятися до першої сотні всього за 2,99 секунди. Максимальна швидкість обмежена на позначці 250 км/год.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело topgear.com