Дебют Hyundai Ioniq 6 відкладається

Затримки пов’язані зі зміною екстер’єру машини. Цілком ймовірно, що Ioniq 6 зроблять схожим на концепт Prophecy.

Південнокорейський Hyundai відклав випуск перспективного електромобіля Ioniq 6 до травня-червня 2022 року, повідомляє The Korea Economic Daily.

Судячи за інсайдерської інформації, однією з причин такої затримки є бажання компанії внести деякі зміни в дизайн і збільшити запас ходу автомобіля. Якщо судити за документами, до яких отримали доступ журналісти, то Hyundai повністю переробить передній і задній бампер, а також лампи (цілком ймовірно, що мова йде про нову протитуманну світлотехніку). Крім того, в документах фігурує якась «освітлювальна решітка».

Цілком ймовірно, що всі ці заходи покликані зовні наблизити серійний Ioniq 6 до концепту Prophecy 2020 року, стильний купевидний силует якого дуже сильно нагадував деякі моделі Porsche і Audi.

Однак це не все. Технічна частина теж піддасться модернізації. Для серійного Ioniq 6 запланована нова батарея ємністю в 77,4 кВт*год, що більше початкової цифри в 72,6 кВт*год. При цьому наводяться цифри запасу ходу з більш ємною батареєю – 500 кілометрів. Інші технічні характеристики поки тримають в секреті, проте достеменно відомо, що седан базується на платформі E-GMP.

На жаль, але, мабуть, головною причиною затримки Ioniq 6 стала не позапланова модернізація, а тимчасова зупинка заводу Hyundai Asan для капітального ремонту, де і повинен був проводитися електричний седан. Повідомляється, що він знову почне свою роботу тільки в січні 2022 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело kedglobal.com

Коментарі
Завантаження...