Дальнобійний Audi Q6L e-tron із просунутими OLED-фарами та ліхтарями показали наживо

Audi опублікувала офіційні зображення нової моделі Audi Q6L e-tron, підтвердивши, що автомобіль буде випущений у Китаї в першій половині 2025 року і вироблятиметься на заводі Audi FAW New Energy у Чанчуні.

Q6 e-tron – перша китайська модель Audi, заснована на електричній платформі PPE. Довжина, ширина та висота Audi Q6L e-tron становлять 4884x1965x1687 мм, а колісна база – 2995 мм. Порівняно із зарубіжною версією колісна база збільшилася на 105 мм.

Audi Q6 Le-tron отримав покращені OLED-фари: кількість світлодіодів на OLED-панель збільшилася з 6 у попередньому поколінні до 60. Крім того, фари отримали 12 рівнів регулювання яскравості, щоб знизити зорову втому водія. Цифрові задні ліхтарі OLED другого покоління, встановлені в Audi Q6L e-tron, в екстрених ситуаціях зможуть спілкуватися з іншими учасниками дорожнього руху, відображаючи певні значки, такі як екстрена допомога та попередження про наближення.

Audi Q6 e-tron використовує новий 14,5-дюймовий вигнутий мультимедійний OLED-екран, 11,9-дюймову приладову панель і 10,9-дюймовий пасажирський екран. Вона отримала велику площу шкіряної оббивки та оздоблення під дерево. В автомобілі також передбачено навколишнє освітлення.

Audi Q6L e-tron отримає загальну ємність акумулятора 107 кВт∙год та запас ходу на чистій електричній енергії 700 км за циклом CLTC. Він стане найбільш далекобійним електричним купе-кросовером бренду. Крім того, Audi Q6L e-tron також буде оснащений технологією зарядки при напрузі 800 В.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co