Daimler перевершила свої плани з переходу на електромобілі

Генеральний директор Daimler Ола Калленіус стверджує, що його компанія значно випередила свою мету з поступової відмови від автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння.

У звіті Financial Times генеральний директор автогіганта згадав, що високий попит на електричні моделі Mercedes спонукав компанію прискорити перетворення в виробника електромобілів. Це величезний фактор, що сприяє досягненню мети групи зі створення повного модельного ряду автомобілів з нульовим викидом вуглецю в протягом наступних двох десятиліть.

Раніше в цьому році Daimler запевнила своїх інвесторів, що не передчасно припиняти виробництво і продаж бензинових і дизельних автомобілів, а скоріше буде використовувати їх в якості «банкомату» для фінансування своїх планів щодо майбутнього електрики.

З моменту призначення керівником Daimler Ола Калленіус уважно стежив за долею моделі EQS, першого розкішного електромобіля Mercedes, який буде продаватися в якості альтернативи преміальному S-класу. Однак топ-менеджер відмовився вказати точну дату, коли двигуни внутрішнього згоряння будуть введені в експлуатацію на постійній основі. Швидше, він згадав, що нормативний тиск в поєднанні з більш низькою вартістю акумуляторів і «динамікою ринку» – все вказує на розумний перехід.

На цей час продажі електромобілів стабільно набирають обертів: за перші три місяці цього року Mercedes продала по всьому світу 16000 електромобілів і 43000 гібридів, що становить 10% світових продажів.

Однак триває обговорення питання про те, як електрифікація зробить непотрібнимою значну кількість робочих місць в автомобільній промисловості. Згідно зі звітом, Калленіус визнав, що збірка електричної силової установки вимагає менше праці, ніж збірка її аналога, що працює на викопному паливі, і прийшов до висновку, що німецьким автовиробникам доведеться значно скорочувати робочі місця.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com