Daimler і Geely випустять кросовер під маркою Smart

Спочатку новинка з’явиться на ринку Китаю.

Нагадаємо, що марка Smart була заснована в кінці 90-х для виробництва маленьких міських машин, але з того часу в модельному ряду компанії були і родстер, і більші п’ятидверні автомобілі, і навіть «позашляховий» Smart forfour crosstown. При цьому повноцінних кросоверів марка ніколи не випускала. Показаний в 2012 році концептуальний електричний паркетник під назвою Smart forstars так і не отримав серійної версії.

Близько трьох років тому керівництво бренду Smart оголосило про переведення всієї модельної лінійки на електротягу, а пізніше марка перейшла під крило спільного підприємства Daimler і китайського холдингу Geely. Дякуючи цьому випуск машин буде перенесений в Китай, а сам бренд Smart зробить крок в більший сегмент B.

Тепер представники бренду Smart повідомили про роботу над новими електрокарами. Вони базуватимуться на модульному шасі концерну Geely. У компанії вже підтвердили, що однією з новинок буде кросовер. Крім цього, компанія Smart планує піднятися в преміумсегмент, тому їй доведеться відмовитися від «іграшкового» іміджу своїх автомобілів. Найімовірніше, що пріоритетним ринком для першого серійного кросовера Smart стане Китай, а й до Європи ця новинка теж дістанеться.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co