Daimler готує до анонсу новий електричний кросовер Smart

На цей час перспективна новинка проходить всебічні випробування на автодромі в місті Яньчен.

Спільне підприємство німецького Mercedes-Benz і китайського Geely має намір представити новий електричний кросовер Smart на виставці в Мюнхені, яка відбудеться у вересні, розповідає topelectricsuv.com.

За словами віце-президента з глобальних продажів, Даніеля Лєскова, саме тоді цей автомобіль нарешті постане перед публікою, правда в образі концепту. Тоді ж, швидше за все, оголосять назву моделі.

Зовнішній вигляд неназваного електрокросовера є своєрідним переосмисленням класичного дизайну бренду, який був розроблений під керівництвом проєктного директора Daimler AG Гордена Вагенера. Судячи з попереднього тизера, фари естетично зливаються в єдину лінію. Крім того, модель отримає приховані дверні ручки та багато інших сучасних елементів.

Про технічну начинку інформації дуже мало. Відомо, що модель буде базуватися на архітектурі SEA (Sustainable Experience Architecture), яка була розроблена Geely. Таку ж платформу використовує китайський Zeekr 01 і майбутня новинка Volvo XC20. Вона підтримує установку до трьох двигунів, а запас ходу зможе досягати 692 кілометри за методикою NEDC.

Китайські ЗМІ припускають, що автомобіль нав’яже конкуренцію MINI Countryman і отримає силову установку з одного електродвигуна на задній осі, який буде розвивати 268 кінських сил.

Зрозуміло, маленький електрокросовер Daimler буде позиціюватися як бюджетний. Відповідно і цінова політика стане відмінною від тієї, що застосовується до автомобілів Mercedes-Benz. Згідно з даними topelectricsuv.com, вартість базової версії може скласти 30 тисяч євро. У той час як цінник найдешевшого Mercedes-Benz EQA стартує з 47540 євро.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело topelectricsuv.com

Коментарі
Завантаження...