Citroen привезла в Україну 156-сильний електрокар із запасом ходу понад 400 км (фото)

На український ринок вийшов електромобіль Citroen e-C4. Про це повідомляється на офіційному сайті французького бренду.

Новий Citroen e-C4 2024 модельного року обладнаний електромотором потужністю 156 кінських сил та 260 Н∙м крутного моменту. Він здатен прискорюватися до «сотні» за 9,2 с, а його максимальна швидкість обмежена на позначці у 150 км/год. Силова установка живиться від акумулятора ємністю 54 кВт∙год. Він забезпечує запас ходу в 420 км. Зарядка у швидкому режимі постійним струмом на 80% займає півгодини, а змінним (від пристрою Wallbox) – близько 5 годин.

Як і всі Citroen C4, електрокар отримав підвіску з технологією PHC (Progressive Hydraulic Cushions) — гідравлічними упорами амортизаторів, які забезпечують м’якість та плавність їзди.

В Україні електромобіль Citroen e-C4 буде доступний у щедро оснащеній версії Shine (від 1 285 800 гривень). Ця версія включає адаптивні діодні фари, клімат-контроль, круїз-контроль, проекційний дисплей, камеру, датчики світла й дощу, навігацію з 10-дюймовим дисплеєм, підігрів усіх сидінь та керма, а також набір систем безпеки.

Раніше Citroen показала оригінальний електромобіль у ретро-стилі за 7500 євро. Новинка отримала назву Citroen Ami Charleston.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!