Citroen представив новий електрокар e-Berlingo

Французька марка Citroen офіційно представила новий електрифікований мінівен e-Berlingo. Повідомляється, що новинка вийде на ринок вже цього року у двох варіаціях. Модель здатна транспортувати до 800 кг корисного вантажу, а місткість багажного відсіку для перевезення вантажів становить в залежності від версії 3,3 або 4,4 кубічних метрів.

Дизайн електрокара Citroen e-Berlingo схожий на чинну версію фургону Berlingo з двигуном внутрішнього згорання. Але треба зазначити, що фургон на дизелі ґрунтується на архітектурі EMP2, а тоді як нова електрична версія – на сучасній платформі e-CMP.

На цю мить доступний тільки один електричний мотор потужністю 136 кінських сил (260 Нм). Показник тягової батареї становить 50 кіловат-годин.

Без підзарядки Citroen e-Berlingo здатен проїхати приблизно 275 кілометрів за циклом NEDC, що є дуже скромним показником. В зимових умовах кілометраж ще більш зменшиться та під питанням можливість відпрацювати на фургоні повний робочий день. Щоб максимально заощадити енергію в електрокарі з’явилися режими Eco та Normal.

Базова версія мінівена укомплектована системою віддаленого доступу, помічниками при рушанні в гору та електронним асистентом при спуску з височини. Крім того, є відеокамера заднього виду, а також медіасистема з п’ятидюймовим тачскріном і опцією управління з телефону.

Для зручності можна зняти крісло пасажира першого ряду та транспортувати триметрові вантажі. Опціонально доступна інформаційно-розважальна система з сенсорним екраном та проєкційний екран.

Прем’єра e-Berlingo може означати, що вся лінійка моделей комерційних машин цього автовиробника вже почала “переїзд” на електричну тягу. Нагадаємо, що раніше Citroen вже продемонстрував більш місткі електричні фургони e-Jumpy та e-Jumper.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело shropshirestar.com