Чи можна пригнати авто зі США під час воєнного стану

Люди, які замовили собі авто зі США прямо перед війною, опинилися у дуже непростій ситуації. Так, через закриття портів у Чорному морі, доставляти автомобілі морем просто нікуди і багато авто “зависли” на невизначений час.

Логістичні компанії знайшли найпростіший вихід із ситуації і почали доставляти автомобілі українців у найближчі доступні порти: Поті (Грузія), Констанца (Румунія), Гдиня (Польща), Бременгафен (Німеччина), Клайпеда (Литва) та інші, повідомляє НВ.

Це призвело до двох проблем – подорожчання доставки та необхідності якось доставляти автомобілі з-за кордону в Україну. За попередніми оцінками, в дорозі застрягли приблизно 10 тисяч авто зі США і кілька сотень автомобілів з Кореї.

Згідно з даними від компаній з пригону авто зі США, шанс отримати свій автомобіль все ж таки є. Так, частина автомобілів все ж таки приїхала в Україну вже після війни, частина знаходиться на транзитних складах, а деякі машини вже перебувають на автовозах.

В цілому ж ситуація не особливо райдужна і в багатьох випадках йдеться як про подорожчання автомобіля, так і про затягування термінів, що зводить покупку авто в США до 0, оскільки заощадити на такому автомобілі вже навряд чи вийде.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело auto.bigmir.net