Чому перед похолоданням потрібно обов’язково перевірити амортизатори в авто

Напередодні зими автовласники міняють оливу в двигуні, перевіряють заряд акумулятора і перевзувають шини, але більшість забувають перевірити амортизатори, хоче це не менш важлива процедура.

Амортизатори, як і будь-які інші елементи автомобіля, мають свій термін служби, тому їх потрібно обов’язково перевіряти, особливо перед зимою. Як відомо, взимку підвищується навантаження на усю ходову частину, а ще можуть статися непередбачені ситуації, на зразок зносу або заносу автомобіля на слизькій дорозі. Якщо амортизатори несправні, стабілізувати авто буде вкрай складно і це може призвести до ДТП.

Крім того, потрібно звернути увагу і на пружини, адже якщо їх довго не замінювали, на витках з’являється корозія, яка з часом роз’їдає метал і один з витків лопається. Відразу це непомітно, особливо, якщо їздити в місті з невеликою швидкістю. Але при різкому гальмуванні або активній роботі кермом, кузов починає розгойдуватися, і автомобіль втрачає стійкість.

Якщо на амортизаторах видно патьоки, тобто робоча рідина видавилася через зношені ущільнення, то їх необхідно замінити, інакше це спричинить за собою ряд інших поломок.

Також часто виходять з ладу опорні підшипники, які розташовані у верхній частині стійки. Справа в тому, що поламаний амортизатор не гасить коливання, тому енергія удару безпосередньо передається в підшипник і розбиває його. Для цієї несправності характерний хрускіт, який можна чути і в салоні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...