Chery випустила новітній електромобіль із запасом ходу до 700 км, якому не страшні 30-градусні морози (фото)

Компанія CATL оголосила, що першим серійним автомобілем, оснащеним новітньою батареєю LFP 2.0 Shenxing стане Exeed Exlantix ET. Нова батарея матиме вражаючі характеристики.

Так, під час випробувань при екстремально низьких температурах при -20 °C електричний позашляховик зарядився до 80% за 24 хвилини. За даними Exeed, у нормальних умовах за температури 25 °C може проїхати 400 км після 10-хвилинної зарядки.

Акумулятор Shenxing Superfast Charging було представлено у серпні минулого року під час конференції CATL. Він може забезпечити запас ходу до 700 км. За даними виробника, попри недорогу літій-залізо-фосфатну структуру (LFP), він підтримує зарядку 4C, ставши першою у світі батареєю 4C LFP. Позначення 4C означає, що акумулятор можна повністю зарядити за 15 хвилин або чотири рази на годину.

Exlantix ET буде доступний з акумуляторами ємністю 60, 82 та 100 кВт•год. Він побудований на платформі Chery під назвою E0X, яка також є основою Luxeed S7 від Chery та Huawei.

Як відомо, Exeed провела ряд зимових випробувань, таких як заморожування всього автомобіля на 24 години при температурі -30°C і поміщення акумулятора в крижану воду на одну годину, потім висушування та встановлення його в автомобіль, після чого батарея продовжила працювати.

Раніше повідомлялося, що Chery вже випустила перше таке авто ще у січні. Тепер стало відомо, що він продаватиметься під брендом Exeed Exlantix.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!