Chery представила новий електричний кросовер із запасом ходу понад 500 км (фото)

Компанія Chery представила в КНР новий електричний кросовер Chery Shuxiangjia або просто eQ7. Він позиціонується як сімейний автомобіль і буде доступний у шести комплектаціях за ціною від 143,9 тис. юанів, що становить приблизно 20 тисяч доларів США за поточним курсом.

Електромобіль довжиною 4675 мм, шириною 1910 мм і висотою 1660 мм та колісною базою 2830 мм побудований на першій у Китаї легкій алюмінієвій платформі. Зовні модель привертає увагу тонкими фарами, нижньою трапецієподібною сіткою спереду, куди вбудований радар, пофарбованими в чорний колір стійками та дахом, а також об’єднаними в єдиний елемент ліхтарями.

У салоні кросовера встановлені 12,3-дюймова цифрова панель приладів, що поєднується із 12,3-дюймовим центральним дисплеєм медіасистеми. Також є мультифункціональне кермо. Сидіння водія уже в «базі» має підігрів та вентиляцію, а сидіння переднього пасажира – функцію масажу та підставку для ніг з електронним регулюванням.

Новий Chery eQ7 пропонуватиметься у двох конфігураціях із різними моторами та батареями. У першому випадку це буде встановлений на задній осі електродвигун потужністю 184 к.с. і 225 Нм крутного моменту та акумулятор ємністю 53,87 кВт*год, що забезпечує запас ходу до 412 км за циклом CLTC.

Топова версія отримає 211-сильний електродвигун з 285 Нм крутного моменту і акумулятор на 67,12 кВт*год, що дозволяє проїхати без підзарядки до 512 км.

Нагадаємо, Chery привезла в Україну  новий флагманський повнопривідний кросовер Tiggo 8 Pro.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!