Chery показала новий гібридний кросовер (фото)

Китайська автобудівна компанія Chery поширила тизери нового кросовера під назвою X-C. Новинка є першою моделлю, створеною в новому фірмовому стилі марки.

Як стало відомо AMPERCAR.com, пре’мєра нового кросовера Chery X-C може відбутися до кінця 2021 року, тоді як на ринку авто дебютує не раніше 2022-го.

Подейкують, що новинка від Chery отримає абсолютно нову двох’ярусну головну оптику та інший малюнок ґратів радіатора. Задні ліхтарі кросовера з’єднали смугою, що світиться. Вона простяглася на всю ширину кузова.

Технічних характеристик своєї новинки виробник поки не розголошує. Швидше за все, автомобіль отримає гібридну силову установку: тобто окрім ДВЗ кросоверу дістанеться ще й електричний додаток у вигляді стартер-генератора. Поки що ця інформація непідтверджена. Вартість новинки теж поки невідома, хоча вона не має бути захмарною, враховуючи цільові ринки марки та її модельний ряд.

Нагадаємо, у Chery незабаром з’явиться власна силова установка на основі бензинового турбодвигуна 2,0 TGDI сімейства Kunpeng. Цей агрегат працюватиме у тандемі з електричним двигуном на задній осі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!