Чергова проблема у Volkswagen: тисячі Golf відкликають через «глюки» ПЗ

У хетчбека виявилися проблеми з мультимедійною системою і камерою заднього виду.

Компанія Volkswagen виявила чергову проблему з програмним забезпеченням Golf восьмого покоління. Неполадки, що викликають «глюки» в роботі мультимедійної системи і камери заднього виду, змусили німецьку марку відкликати 56000 хетчбеків.

Збої спостерігаються в ПЗ «ранніх» Golf, випущених до червня 2020 року. Судячи з усього, Volkswagen не вважає проблему серйозною — зазначається, що сервісна акція повністю добровільна.

Це далеко не перші неполадки в роботі софту Golf. У 2019 Volkswagen довелося на кілька місяців відкласти прем’єру моделі через збої в віртуальній «приборці», що отримала розширену функціональність і постійне підключення до мережі.

У травні минулого року компанія була змушена припинити постачання хетчбеків дилерам через помилки в роботі електронного помічника eCall, який відповідає за виклик оперативних служб в екстреній ситуації.

Проблеми з ПЗ також привели до затримки запуску виробництва електрокара ID.3 – вони виявилися в процесі розробки. Після цього, в липні 2020 року, Volkswagen Group призначила Audi відповідальної за підготовку софту для всього концерну.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com