Через електромобілі в Jaguar Land Rover звільнять 2000 співробітників

Автомобілі Jaguar при цьому стануть повністю електричними до 2025 року.

Новина про прийдешню масштабну електрифікацію модельного ряду компанії Jaguar Land Rover поступово обростає новими подробицями. Так, компанія оголосила, що до кінця наступного фінансового року вона скоротить по всьому світу дві тисячі співробітників. Йдеться саме про штатних працівників, а не про тих, хто отримує погодинну оплату.

Виробництво електромобілів в цілому є менш трудомістким у порівнянні з випуском машин з двигунами внутрішнього згоряння. Це призводить до необхідності скорочувати співробітників, про що вже не раз попереджали профспілки. Інша проблема виникає у дилерів, які заробляють на сервісному обслуговуванні машин, що стоять на гарантії. Електромобілям потрібно набагато менше таких сервісних операцій.

Згідно з планом, до 2030 року у всіх моделей Land Rover з’являться повністю електричні версії. Перша така машина з’явиться в 2024 році і, за новими чутками, це буде новий Range Rover.

Ще швидше відбудеться трансформація бренду Jaguar, який вже до 2025 року повністю перейде на випуск електромобілів. Всі вони будуть побудовані на єдиній модульній платформі. Уже відомо, що великого седана на заміну моделі XJ серед нових електромобілів не буде.

Тепер новий глава JLR Тьєррі Боллоре в розмові з Top Gear підтвердив, що XJ просто не поміщався в єдину електричну архітектуру. Боллоре також засумнівався в швидкій появі електричного спорткара Jaguar.

За словами керівника концерну, нова платформа має на увазі, що «Ягуари» стануть компактнішими. Він також підкреслив, що дизайнери вільні від проходження раніше фірмового стилю. Іншими словами, можливо незабаром ми в прямому сенсі не впізнаємо Jaguar.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co


Коментарі
Завантаження...