CATL організує в Німеччині та Угорщині випуск передових акумуляторів LFP з функцією швидкої зарядки

Представлений днями концепт Mercedes-Benz CLA говорить про те, що навіть один із найстаріших автовиробників світу усвідомлює актуальність використання акумуляторів на основі літію та фосфату заліза (LFP), оскільки вони обходяться дешевше у виробництві. Китайська компанія CATL збирається локалізувати складання своїх новітніх акумуляторів типу LFP у Німеччині та Угорщині слідом за КНР.

Про це на заході IAA Mobility у Мюнхені, як повідомляє Reuters, заявив головний інженер CATL Гао Пенфей (Gao Pengfei). Буквально минулого місяця китайський виробник представив нове покоління LFP-акумуляторів, що отримало позначення Shenxing, Що відрізняється не тільки високою щільністю зберігання електроенергії (за рахунок оптимізації компонування елементів), але і високою швидкістю заповнення заряду. Так, за кімнатної температури з використанням станції експрес-зарядки можна відновити до 80 % номінального заряду тягової батареї лише за 10 хвилин. Навіть за негативних температур до мінус 10 градусів Цельсія час зарядки не перевищуватиме 30 хвилин. При цьому експлуатація батареї сімейства Shenxing за таких температур буде менше позначатися на здатності електромобіля розганятися до 100 км/год за зазначений у паспортних характеристиках час.

У Китаї випуск батарей сімейства Shenxing на підприємствах CATL буде налагоджений до кінця поточного року, наступного року вони з’являться у складі серійних електромобілів. Згодом випуск даних акумуляторів, як пояснює представник компанії, буде налагоджений на підприємствах Німеччини та Угорщини. Перше вже діє з грудня 2022 року, а друге має бути запущено в дію протягом двох або трьох років, і стати найбільшим для CATL на території Європи. Коли саме випуск акумуляторів сімейства Shenxing буде налагоджений у Європі, і хто стане клієнтами CATL на цьому напрямі, поки що не уточнюється.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело reuters.com