Caterham зібрався випустити незвичайний електрокар

Машина буде позбавлена ​​безлічі систем, включаючи рекупераційні гальма.

Британська марка Caterham, яка вже майже 50 років виробляє репліки спорткара Lotus Seven, в найближчі роки представить свою повністю електричну модель. І це обіцяє бути вельми незвичайний автомобіль, випливає з інтерв’ю глави Caterham Грема Макдональда виданню Autocar.

Справа в тому, що всі моделі Caterham досі відрізнялися вкрай низькою вагою. Це відкриті машини з трубчастим каркасом, в яких фактично немає нічого крім самого каркасу, двигуна, трансмісії, підвіски, чотирьох коліс, пари крісел і мінімального набору приладів. Завдяки низькій вазі навіть з компактними і не дуже потужними моторами Caterham Seven володіє непоганою динамікою і відмінною керованістю.

В електромобілях, однак, до всього вищепереліченого додається досить важка батарея. До того ж спочатку в Caterham розглядали варіант зробити електрокар більшим, важчим, але і комфортабельнішим від традиційних моделей.

Однак тепер керівництво фірми схиляється до того, щоб зберегти вірність старій концепції та максимально полегшити майбутню електричну модель. Для цього в ній не буде багатьох звичних для сучасних електромобілів елементів. Наприклад, системи рекуперації енергії при гальмуванні, яка дозволяє істотно збільшити запас ходу на одному заряді.

Макдональд підкреслив, що батареї і електродвигуни його компанія має намір закуповувати на стороні, але зазначив, що це повинні бути вузли, зроблені за індивідуальним замовленням, оскільки використання готової платформи типу «скейтборд» суперечило б ідеології Caterham. Він також заявив, що вже їздив на прототипі електрокара, і поки він управляється не гірше, але інакше, ніж бензинові машини.

Що стосується розгінної динаміки, то вона повинна бути порівнянна з топовим бензиновим Caterham 620R, який набирає 100 кілометрів на годину за 2,79 секунди. Макдональд підкреслив, що завдяки низькому центру тяжіння і всього двом педалям машина буде нагадувати карт.

Журналісти Autocar припускають, що новинку можуть показати в 2023 році, на 50-річчя марки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autocar.co.uk

Коментарі
Завантаження...