Cadillac випустить «заряджений» Cadillac Lyriq V-Series

Перший акумуляторний електромобіль Cadillac, Lyriq, з’явиться у 2023 модельному році. Тим не менш, американський автовиробник не публікував інформацію про те, чи буде колись випущена модель Lyriq V-Series. Як виявилося, сайт аксесуарів Cadillac повинен був дати нам підказку про його появу.

Всього кілька годин тому сайт аксесуарів Cadillac показував V як один із варіантів обробки салону Lyriq 2024 року. Він показав згадане меню, що розкривається. Крім того, були перераховані доступні аксесуари для моделі Lyriq V-Series. Однак автовиробник швидко виправив свій недолік і видалив всю інформацію про новинку із сайту.

У компанії відмовилися коментувати інцидент, назвавши його помилкою. Однак у Cadillac ніколи не виключали можливості виходу Lyriq V-Series, тому є шанс, що він може бути в розробці. Фактично, глобальний віце-президент Cadillac Рорі Харві зазначив у 2021 році під час віртуального інтерв’ю, що модель Lyriq V-Series – це те, що компанія зараз «оцінює».

“Якщо ви дивилися на Cadillac у минулому, спортивні варіанти були частиною нашої спадщини… і це те, на що ми дивимося і оцінюємо в майбутньому”, – сказав Харві.

Теоретично Cadillac Lyriq V-Series має розвивати потужність близько 500 к.с. Але поки що невідома навіть приблизна дата його дебюту.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co