BYD розробляє новий електричний спорткар

Китайський автовиробник BYD ще у 2019 році презентував концептуальну версію спорткупе E-Seed GT, але тільки нещодавно компанія спромоглася просунути проєкт та анонсувала появу серійного варіанту моделі вже цього року. В інтернеті з’явилася інсайдерська інформація, що до 2022 року компанія BYD офіційно представить електричне спорткупе E-Seed GT.

Як стало відомо, модельна лінійка отримає назву BYD R2, та буде представлена у двох основних версіях: повнопривідна та передньопривідна. Версія з повним приводом та двома електричними двигунами отримає потужність 231 кінських сил. Варіант з переднім приводом буде оснащуватися одним електромотором на 136 кінських сил.

Версія з повним приводом зможе розігнатися до першої сотні всього за якихось 2,9 секунди. При цьому максимальна швидкість електрокару буде обмежена позначкою 220 кілометрів на годину.

Точна дата презентації нової лінійки спорткарів від BYD, на жаль, поки невідома. Китайський автовиробник BYD також обіцяє, крім електричних спорткарів, представити найближчим часом акумуляторні батареї нового типу та інноваційну мережеву систему DiLink 3.0.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело greencarcongress.com