BYD розглядає Бразилію як один з найважливіших ринків

Глава автобусного підрозділу китайської компанії BYD Марчелло Фон Шнайдер поділився своїми міркуваннями щодо перспектив ринку Бразилії, повідомляє people.cn. За його словами, в майбутньому він може стати одним з головних гравців у сфері міської електромобільності.

На цей час BYD має в Бразилії широкий модельний ряд, в якому присутні практично всі види комерційного і громадського транспорту. Компанія пропонує автобуси різних розмірів, вантажівки (в тому числі зі спеціальними надбудовами) і різного виду розвозять фургони.

Як зазначає Фон Шнайдер, боротьба з глобальним потеплінням вимагає неймовірних вкладень і зусиль з боку автомобільного сектора, і розвиток зв’язків між Китаєм і Бразилією може зробити останню як мінімум головним електромобільним гравцем в регіоні, а в ідеалі й одним з головних у світі. Проте, роботи ще багато. Китайські та бразильські фахівці зараз активно працюють над адаптацією до місцевих умов експлуатації новітніх електробусів.

Крім того, на шасі китайських електробусів бразильські інженери розробили власні кузови, що може стати предтечею до повномасштабної місцевої збірки. Відзначимо, що зараз інтеграція двох держав знаходиться на найвищому рівні, в Бразилії діє безліч спільних компаній практично в будь-яких сферах: починаючи від побутової техніки і закінчуючи фармацевтичним напрямком.

Нагадаємо, що недавно один з міністрів Індонезії попросив Китай прискорити впровадження електричного транспорту на ринок країни. Причиною тому стала криза у відносинах з японськими компаніями.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело en.people.cn

Коментарі
Завантаження...